O nás

Spoločnosť Anila s.r.o. sa začala aktívne prebíjať do dravého moto sveta na jeseň v roku 2009. Od tejto chvíle je našou hlavnou podnikateľskou aktivitou maloobchodný predaj motocyklového oblečenia, príslušenstva a dielov.


V prvých mesiacoch existencie sme realizovali obchody a spoluprácu predovšetkým prostredníctvom internetového predaja. Na začiatku náš sortiment zahŕňal moto oblečenie a rôzne doplnky. Medzi prvý predávaný tovar patrili najmä bundy, kombinézy, prilby a motocyklová obuv značky Probiker, Caberg, Nazran a ďalšie.


Vďaka rastúcemu ohlasu bola otvorená na prelome jar / leto 2010 prvá kamenná predajňa v Šenove pri Ostrave. Týmto krokom sme sa priblížili svojim zákazníkom z blízkeho aj širokého okolia. Zákazníci tak mali možnosť si tovar osobne vyskúšať a nechať si poradiť od skúseného a príjemného personálu. Vzápätí sa rozsah tovaru rozšíril aj na moto pneumatiky a základné náhradné diely ako zapaľovacie sviečky, olejové filtre, plexisklá, svetlá a brzdové platničky pre motocykle niekoľkých svetovo známych značiek - BMW, Ducati, Honda, Kawasaki, Suzuki.


Keďže sa od prvej chvíle snažíme zákazníkom vychádzať v ústrety v každom ohľade a najmä v dostupnosti, rôznorodosti sortimentu a prehľadnosti tovaru, spustili sme začiatkom roku 2011 nový e-shop www.motozem.cz.

V roku 2011 sme otvorili novú a väčšiu predajňu s plochou 150 m2. Do sortimentu sme zaradili ďalšie dopytované značky a okrem iného sme začali pracovať na vlastnom zastúpení značky RSA. Rovnako sa rozrástli skladové priestory, aby sa skrátil čas dodania a zákazníci tak boli maximálne spokojní.

V roku 2012 sme razantne rozšírili ponuku moto dielov a premiérovo sme sa zúčastnili výstavy MOTOSALON v Brne.


V máji 2012 sme slávnostne otvorili predajňu, ktorá sa špecializovala nielen na príslušenstvo a diely, ale rozšírili sme náš sortiment o toľko žiadané moto oblečenie. Predajňa bola umiestnená vedľa existujúceho obchodu. Vďaka novému priestoru sme mali k dispozícii rozľahlé predajné miesto, kde sme mohli komfortne ponúkať širokú škálu sortimentu pre všetkých vyznávačov jednej stopy.

V roku 2013 sme sa zúčastnili nielen českej, ale aj slovenskej výstavy. Spustili sme novú verziu e-shopu a do ponuky zaradili okrem iného skútre Generic a moto oblečenie svetoznámej značky Revit. Pre jednotlivé produkty z našej ponuky sme pripájali vlastné videá, v ktorých sme daný tovar predstavovali.


Začiatkom roku 2014 sme sa presťahovali do nových priestorov a napriek rôznorodým zmenám na trhu u nás zostáva prioritou spokojný zákazník, ktorý sa k nám rád a s dôverou vracia. Potrpíme si na seriózne rokovania v obchodných vzťahoch, trvalé garancie kvalitných produktov, profesionálne rokovania, odborné poradenstvo, individuálny prístup, rýchlosť pri vybavovaní objednávok a tímovej spolupráci, ktorá sa odráža v každom kroku.


V roku 2016 sme vstúpili na poľský trh a predajnú plochu rozšírili na 1000 m2. Neustále sme pracovali na vylepšovaní a skvalitňovaní poskytovaných služieb a ponúkanom sortimente.


Začiatkom roku 2019 sme otvorili novú predajňu v Prahe - Říčanoch a na začiatku roku 2020 predajňu v Brne - Modřicích.


Rok 2022 bol pre mnohých z nás magický, pre nás v mnohých ohľadoch aj nezabudnuteľný. Veľký podiel na tom má zahájenie prevádzky našej prvej kamennej predajne na Slovensku, konkrétne v Senci, kam sa pohodlne dostanete po diaľnici D1 smerom na Senec. A prázdniny roku 2022 sme zavŕšili štýlovo a to otvorením ďalšej pobočky – tentoraz v Plzni.


Motocykle - to nie je iba vášeň, túžba po poznaní a cestovaní, hobby, alebo hodiny strávené s vašou jednostopovou krásavicou. Je to životný štýl, ktorý žijeme a prežívame celým srdcom spoločne s vami. A práve vďaka našim znalostiam, schopnostiam a širokému sortimentu tovaru zaujímajú naše predajne v Dobrej pri Frýdku - Místku, Brne - Modřicích, Prahe - Říčanoch, Plzni a Senci na Slovensku výnimočné miesto v konkurenčnom prostredí.


Na našich predajniach sa postaráme o vás a vašu moto-krásavicu. Váš motocykel určite ocení nielen náhradné diely, ale aj príslušenstvo a doplnky, vás oblečieme doslova od hlavy až po päty. Máme k dispozícii široký sortiment zahŕňajúci obuv, bundy, chrániče, nohavice, kombinézy, prilby, rukavice, vesty a široké spektrum doplnkov. Všetko v mnohých farebných variantoch a veľkostiach. Náš sortiment zahŕňa výborne sediace, kvalitne spracované, perfektne vyriešené, dokonale prepracované a bezpečné oblečenie, z ktorého si vyberie skutočne každý.


Na našom e-shope www.motozem.sk je všetok tovar prehľadne členený do niekoľkých kategórií, z ktorých si môžete vybrať práve ten, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim požiadavkám, potrebám a želaniam.


U nás si vyberie naozaj každý. Či už ste fanúšik moto športu, začínajúci motorkár alebo celoživotný nadšenec, sme schopní uspokojiť vaše potreby, túžby a priania. Samozrejmosťou je profesionálny tím predajcov, ktorý dokáže v prípade záujmu poskytnúť individuálnu konzultáciu a odborné poradenstvo nielen na základe osobných skúseností, ale aj vďaka dlhoročným skúsenostiam a spoločnému záujmu.

 

Tešíme sa na vás s otvorenou motorkárskou náručou
kolektív zamestnancov MotoZem

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku