> Kontakty

Kontakty

 

Adresa moto predajny

Moto oblečenie - slovenská poštová adresa:
Moto oblecenie - Mrkva
Post. Box č. 18
Klokočov pri Čadci, PSČ 023 22

Kamenná predajňa
Dobrá 72
739 51 
Česká republika

GPS súradnice:
49.673472, 18.416489

zobraziť na mape

Otváracia doba od 1.3.  do 31.10.
PO-PA: 10:00 - 18:00

SO: 10:00 - 15:00

 

Adéla - moto oblečení

Adéla - Oblečenie

Aneta - Oblečenie

 

Petra - Príslušenstvo

  Filip - moto příslušenství

Filip - Príslušenstvo

+421 412 028 971

adela@motozem.cz

+421 412 028 971

aneta@motozem.cz

+421 412 028 932 

vavrusova@motozem.cz

 +421 412 028 932

michejda@motozem.cz

 

   

 

Lucie expedice

Lucie - Expedície

+421 412 028 972

lucie@motozem.cz

Filip - expedice

Filip - Expedície

+421 412 028 972

filip@motozem.cz

Tomáš - expedice

Tomáš - Expedície

+421 412 028 972

lepik@motozem.cz

 Iveta - výměny

Iveta -
Výmeny produktov

iveta@motozem.cz

Pavla - administrativa

 Pavla - Administrativa

 Veronika - moto oblečení

Veronika -
Správa produktov

Adriana -
Správa produktov

 pavla@motozem.cz

 pesakova@motozem.cz

adriana@motozem.cz

Tomáš - produktový specialista

Tomáš -
Správa produktov

Jirka - Koordinátor projektů

Jirka -
Koordinátor projektov

Marian - Špecialista
pre poľský trh

tomas@motozem.cz

jirka@motozem.cz marian@motozem.cz

Monika - sklad

Monika - Sklad

Šárka - sklad

Šárka - Sklad

Tomáš - IT specialista
Tomáš - IT podpora
     
monika@motozem.cz sarka@motozem.cz zmija@motozem.cz        

Renáta - marketing

Renáta -

Marketing manager 

Víťa - správa prodejny

Víťa -

Správa predajne

Martin - správa eshopu

Martin -

Správa eshopu

renata@motozem.cz

vita@motozem.cz

martin@motozem.cz


Zvětšit mapu

 

Sídlo firmy

Anila s.r.o., C 29356 vedená na Krajskom súde v Ostrave
Hlavní 12
739 34 Šenov

IČO: 27774368
DIČ: CZ27774368

SK DIČ:SK4820000141

Číslo účtu pre SR: 2800327553 / 8330 (platby v EUR), IBAN CZ9020100000002800327553, BIC FIOBCZPPXXX
Číslo účtu pre ČR: 218412251 / 0600 (platby v Kč)

E-shop: www.motozem.sk

Ak chcete zobraziť výdajné miesta kliknite tu

 


GoPay


TOPlist