Kontakty

Kontakty

Moto oblečenie - slovenská poštová adresa:

Anila s.r.o.
P.O.BOX 168 
Čadca 1, PSČ 022 01  

Kamenná predajňa

Dobrá 72
739 51 
Česká republika

zobraziť na mape

GPS súradnice:
49.673472, 18.416489

Otváracia doba:

Po-Pi: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 15:00

 

........................................

........................................

........................................

 ........................................

 

Romana 

Oblečenie

+421 412 028 971

romana@motozem.cz

Beáta

Oblečenie

+421 412 028 971

beata@motozem.cz

Iveta

Oblečenie

+421 412 028 971

friedlova@motozem.cz

Renata

Oblečenie

+421 412 028 971

slivova@motozem.cz

 

........................................

........................................

........................................

.
 

Tomáš

Príslušenstvo a diely

+421 412 028 932

rada@motozem.cz

Patrik

Príslušenstvo a diely

+421 412 028 932

patrik@motozem.cz

Igor

Príslušenstvo a diely

+421 412 028 932

igor@motozem.cz

 

Petr

Príslušenstvo a diely

+421 412 028 932

petr@motozem.cz

 

........................................

........................................

 

.......................................
.

........................................

 

Tomáš

Expedícia

+421 412 028 971

lepik@motozem.cz

Petra

Expedícia

+421 412 028 971

tesarcikova@motozem.cz

Silvie

Výmeny produktov

+421 412 028 971

silvie@motozem.cz


 

........................................

........................................

........................................

 
Iveta

Administrativa

iveta@motozem.cz

Andrea

Reklamace

andrea@motozem.cz

Ivana

PR komunikace

svobodova@motozem.cz

 

 

........................................

........................................

........................................

........................................

Tomáš

Správa produktov

tomas@motozem.cz

Tomáš

Správa produktov

macha@motozem.cz

Adriana

Správa produktov

adriana@motozem.cz

Petra

Správa produktov

drechslerova@motozem.cz

 

........................................

........................................

........................................

........................................

Pavla

Administrativa

pavla@motozem.cz

Tomáš

IT podpora

zmija@motozem.cz

Martin

Správa webu

lycka@motozem.cz

Marian

PL specialista

marian@motozem.cz

 

........................................

........................................

........................................

........................................

Šárka

Sklad

sarka@motozem.cz

Radek

Sklad

radek@motozem.cz

Michal

Sklad

michal@motozem.cz

Patrik

Sklad

novotny@motozem.cz

 

........................................

........................................

........................................

Víťa

Správa predajne

vita@motozem.cz

Martin

Správa e-shopu

martin@motozem.cz

Renáta

Marketing/manager

renata@motozem.cz

 

Sídlo firmy

Anila s.r.o., C 29356 vedená na Krajskom súde v Ostrave 
Hlavní 12 
739 34 Šenov

IČO: 27774368 
DIČ: CZ27774368

SK DIČ:SK4820000141

Číslo účtu pre SR: 2800327553 / 8330 (platby v EUR),
IBAN CZ9020100000002800327553, BIC FIOBCZPPXXX

Číslo účtu pre ČR: 218412251 / 0600 (platby v Kč)

E-shop: www.motozem.sk

Moto oblečenie - slovenská poštová adresa:

Anila s.r.o.
P.O.BOX 168 
Čadca 1, PSČ 022 01  

Kamenná predajňa

Dobrá 72
739 51 
Česká republika

zobraziť na mape

GPS súradnice:
49.673472, 18.416489

Otváracia doba:

Po-Pi: 10:00 - 18:00
So: 10:00 - 15:00 

Romana

Oblečenie

+421 412 028 971

romana@motozem.cz

Patrik

Príslušenstvo a diely

+421 412 028 932

patrik@motozem.cz

 

Iveta

Oblečenie

 +421 412 028 971

friedlova@motozem.cz

 

Igor

Príslušenstvo a diely

+421 412 028 932

igor@motozem.cz

 

Beáta

Oblečenie

+421 412 028 971

beata@motozem.cz

 

Tomáš
Príslušenstvo a diely

+421 412 028 932

rada@motozem.cz

 
 

Renata
Oblečenie

+421 412 028 971

slivova@motozem.cz

 

Petr
Príslušenstvo a diely

+421 412 028 932

petr@motozem.cz

 

Tomáš
Expedície

+421 412 028 972

lepik@motozem.cz

 

Petra
Expedície

+421 412 028 972

tesarcikova@motozem.cz

 
 

Silvie
Výmeny produktov

+420 608 366 853

silvie@motozem.cz

   

Iveta

Administrativa

iveta@motozem.cz

Andrea

Reklamace

+420 774 884 635

andrea@motozem.cz

Ivana

PR komunikace

svobodova@motozem.cz

 

Tomáš

Správa produktov

tomas@motozem.cz

 

Tomáš

Správa produktov

macha@motozem.cz


Adriana

Správa produktov

adriana@motozem.cz


Petra

Správa produktov

drechslerova@motozem.cz


Pavla

Administrativa

pavla@motozem.cz

Tomáš

IT podpora

zmija@motozem.cz

Martin

Správa webu

lycka@motozem.cz

Marian

PL specialista

marian@motozem.cz


Šárka

Sklad

sarka@motozem.cz


Radek

Sklad

radek@motozem.cz

Michal

Sklad

michal@motozem.cz

Patrik

Sklad

novotny@motozem.cz


Renáta

Marketing/Manager

renata@motozem.cz

Víťa

Správa predejne

vita@motozem.cz


Martin

Správa e-shopu

martin@motozem.cz


Sídlo firmy

Anila s.r.o., C 29356 vedená na Krajskom súde v Ostrave 
Hlavní 12 
739 34 Šenov

IČO: 27774368 
DIČ: CZ27774368

SK DIČ:SK4820000141

Číslo účtu pre SR: 2800327553 / 8330 (platby v EUR),
IBAN CZ9020100000002800327553, BIC FIOBCZPPXXX

Číslo účtu pre ČR: 218412251 / 0600 (platby v Kč)


GoPay
Motozem.sk
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku