Kontakty

Kontakty

Adresa moto predajny

Moto oblečenie - slovenská poštová adresa:
Anila s.r.o.
P.O.BOX 168
Čadca 1, PSČ 022 01

Kamenná predajňa
Dobrá 72
739 51
Česká republika

GPS súradnice:
49.673472, 18.416489

zobraziť na mape




 

Otváracia doba:

Po-Pi: 9:00 - 19:00
So: 9:00 - 16:00

 

Romana - Oblečenie

+421 412 028 971

adela@motozem.cz

Iveta - Oblečenie

+421 412 028 971

friedlova@motozem.cz

Beáta - Oblečenie

+421 412 028 932

beata@motozem.cz

Kateřina - Príslušenstvo
  a diely

  +421 412 028 932

  katerina@motozem.cz

   

Jan - Príslušenstvo
a diely

+421 412 028 932

piprek@motozem.cz

Patrik - Príslušenstvo
a diely 

+421 412 028 932

patrik@motozem.cz

 

Andrea - reklamácie

andrea@motozem.cz

Iveta - Výmeny
produktov

iveta@motozem.cz

 Tomáš - Expedícia

lepik@motozem.cz

Filip - Expedícia

filip@motozem.cz

 Lucie - Expedícia

lucie@motozem.cz

Tomáš - produktový specialista

Tomáš -
Správa produktov

tomas@motozem.cz

Petra - 
Správa produktov

drechslerova@motozem.cz

Adriana - 
Správa produktov

adriana@motozem.cz

Tomáš -
Správa produktov 

macha@motozem.cz



Pavla - administrativa

Jirka - Koordinátor projektů

Tomáš - IT specialista

Pavla - Administrativa

pavla@motozem.cz

Jirka - Koordinátor
projektov

jirka@motozem.cz

Marian - Špecialista pre
poľský trh

marian@motozem.cz

Tomáš - IT podpora

zmija@motozem.cz

Šárka - sklad

       

Radek - Sklad

radek@motozem.cz

Šárka - Sklad

sarka@motozem.cz

Michal - Sklad

michal@motozem.cz

 Patrik - Sklad

novotny@motozem.cz

       

Renáta - marketing....

Víťa - správa prodejny...

Martin - správa eshopu

Renáta - Marketing/
manager

renata@motozem.cz

Víťa -

Správa predajne

vita@motozem.cz

Martin -

Správa eshopu

martin@motozem.cz


Zvětšit mapu

 

Sídlo firmy

Anila s.r.o., C 29356 vedená na Krajskom súde v Ostrave
Hlavní 12
739 34 Šenov

IČO: 27774368
DIČ: CZ27774368

SK DIČ:SK4820000141

Číslo účtu pre SR: 2800327553 / 8330 (platby v EUR), IBAN CZ9020100000002800327553, BIC FIOBCZPPXXX
Číslo účtu pre ČR: 218412251 / 0600 (platby v Kč)

E-shop: www.motozem.sk

Ak chcete zobraziť výdajné miesta kliknite tu

 


GoPay
Motozem.sk
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku