> Kontakty

Kontakty

 

Adresa moto predajny

Moto oblečenie - slovenská poštová adresa:
Moto oblecenie - Mrkva
Post. Box č. 18
Klokočov pri Čadci, PSČ 023 22

Kamenná predajňa
Dobrá 72
739 51 
Česká republika

GPS súradnice:
49.673472, 18.416489

zobraziť na mape


Otváracia doba od 1.11.  do 28.2.

PO-PA: 10:00 - 17:00 
SO: 10:00 - 15:00

 

 Adéla - moto oblečení

  

 

  

Adéla - Oblečenie 

+421 412 028 971

adela@motozem.cz ....

David - Príslušenstvo
a diely

+421 412 028 932

david@motozem.cz 

Jan-Príslušenstvo 
a diely

+421 412 028 932

jan@motozem.cz ...

   

Eva - Vedúci
expedície 

+421 412 028 972

eva@motozem.cz

Lucie expedice

Lucie - Expedície

+421 412 028 972

lucie@motozem.cz

Filip - expedice

Filip - Expedície

+421 412 028 972

filip@motozem.cz

Tomáš - expedice

Tomáš - Expedície

+421 412 028 972

lepik@motozem.cz

 Iveta - výměny

Iveta - Výmeny
produktov

iveta@motozem.cz

Tomáš - produktový specialista

Tomáš -

Správa produktov 

 Veronika - moto oblečení

Veronika -
Správa produktov

Adriana -
Správa produktov

 tomas@motozem.cz

 pesakova@motozem.cz

adriana@motozem.cz



Pavla - administrativa

Pavla - Administrativa

Jirka - Koordinátor projektů

Jirka -
Koordinátor projektov

Marian - Špecialista
pre poľský trh

Tomáš - IT specialista

Tomáš - IT podpora

pavla@motozem.cz

jirka@motozem.cz marian@motozem.cz zmija@motozem.cz

Monika - sklad

Monika - Sklad

Šárka - sklad

Šárka - Sklad

Radek - Sklad

       
monika@motozem.cz sarka@motozem.cz radek@motozem.cz          

Renáta - marketing

Renáta -

Marketing/manager 

Víťa - správa prodejny

Víťa -

Správa predajne

Martin - správa eshopu

Martin -

Správa eshopu

renata@motozem.cz

vita@motozem.cz

martin@motozem.cz


Zvětšit mapu

 

Sídlo firmy

Anila s.r.o., C 29356 vedená na Krajskom súde v Ostrave
Hlavní 12
739 34 Šenov

IČO: 27774368
DIČ: CZ27774368

SK DIČ:SK4820000141

Číslo účtu pre SR: 2800327553 / 8330 (platby v EUR), IBAN CZ9020100000002800327553, BIC FIOBCZPPXXX
Číslo účtu pre ČR: 218412251 / 0600 (platby v Kč)

E-shop: www.motozem.sk

Ak chcete zobraziť výdajné miesta kliknite tu

 


GoPay


TOPlist
Motozem.sk