Pánske tričko Klimatex-Fenix, vel. M

Kód produktu: KZ-FNX-P042-01

Pánske tričko Klimatex-Fenix, vel. M
Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

Pánske tričko Klimatex-Fenix, vel. M

Termo tričko

Klimatex-Fenix

Luxusné integrovaný úplet polypropylénu, polyamidu / polyesteru a elastanu. Bezšvová (seamless) technológia eliminuje počet prebytočných švov, nedochádza tak k zbytočnému podráždeniu kože. Pri procese pletenia je možné kombinovať viac rôznych väzieb, čím je možné vytvárať zóny pre lepšiu ventiláciu kože alebo naopak zóny pre zvýšenie hrejivosti či spevnenie určitých partií. Bezošvá bielizeň Fénix obopína telo ako druhá koža, je neobyčajne príjemné na dotyk a spoľahlivo funguje pri všetkých športových aktivitách. Rýchly odvod potu a udržiavanie stálej teploty tela je samozrejmosťou aj u týchto typov výrobku. Výrobky radu FENIX sú použiteľné celoročne ako spodná prvá vrstva, spodky a tričká oceníte najmä pri zimných športoch ako podvlékací bielizeň. Tričká a tielka je možné nosiť aj ako samostatnú vrstvu, vďaka modernému dizajnu je nepotrebujete skrývať.

Bielizeň je zdravotne nezávadné (testované podľa odporúčania SZÚ v akreditovanom skúšobnom laboratóriu) a vhodné aj pre alergikov.

Našli ste lepšiu cenu?

Jak na to?

* takto označené polia sú povinné

Aby sme Vám boli schopní odpovedať, musíme si v našom systéme uložiť Váš e-mail, meno a telefón.

Odoslaním tohto formulára vyjadrujete svoj súhlas. Informácie o spracovaní osobných údajov.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku