Moto kukla pod prilbu ForBikers-Exclusive

Kód produktu: FB8592680001405

Moto kukla pod prilbu ForBikers-Exclusive
Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

Moto kukla pod prilbu ForBikers-Exclusive

Moto oblečenie, Moto kukla pod prilbu

ForBikers-Exclusive

Funkčné textil s FB-SILVER line technológiu.
Ultraľahký, termoaktívna textil pre motorkárov s antibakteriálnym účinkom.
FB-SILVER line technológia - polypropylénový úplet je obohatený o katióny striebra.Bielizeň rýchlo odvádza pot z tela a veľmi rýchlo schne.Bielizeň má antibakteriálnu ochranu.Ani po niekoľkodňovom užívaní nie je cítiť.VRSTVA 1 - špeciálna vrstvenie vlákien v úpletu, zabezpečuje rýchly odvod potu z tela.Bielizeň má veľmi dobré izolačné vlastnostiBielizeň má veľmi pohodlné ploché švy.
Materiál: 100% polypropylén obohatený o katióny striebra s antibakteriálnou úpravouVďaka skladbe polypropylénového vlákna s prímesou striebra sú neutralizované akékoľvek negatívne efekty rastu baktérií. Redukujú sa nepríjemné pachy a bielizeň je hygienické i po niekoľkonásobnom nosenie.Vďaka štruktúre a spôsobu tkania, materiál odvádza vlhkosť do vonkajšej vrstvy a tým prádlo rýchlo schne a je príjemné.FB-SILVER line technológia, ktorá zaisťuje, že katióny striebra sú pernamentne fixované na polypropylénové vlákno a tak nedochádza k jeho uvoľneniu aj po niekoľkých vypraniach.

Našli ste lepšiu cenu?

Jak na to?

* takto označené polia sú povinné

Aby sme Vám boli schopní odpovedať, musíme si v našom systéme uložiť Váš e-mail, meno a telefón.

Odoslaním tohto formulára vyjadrujete svoj súhlas. Informácie o spracovaní osobných údajov.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku