> Kontakty

Kontakty

 

Adresa moto predajny

Moto oblečenie - slovenská poštová adresa:
Anila s.r.o.
P.O.BOX 168
Čadca 1, PSČ 022 01

Kamenná predajňa
Dobrá 72
739 51
Česká republika

GPS súradnice:
49.673472, 18.416489

zobraziť na mape

 

Otváracia doba od 1.3. do 31.10.
PO-PA: 10:00 - 18:00
SO: 10:00 - 15:00

Adéla - moto oblečení

      

Adéla - Oblečenie

+421 412 028 971

adela@motozem.cz..

Iveta - Oblečení

+421 412 028 971

carvasova@motozem.cz

Jan - Príslušenstvo
a diely

+421 412 028 932

jan@motozem.cz.

  Kateřina - Príslušenstvo
  a diely

  +421 412 028 932

  katerina@motozem.cz

Tomáš - produktový specialista

Tomáš -

Správa produktov

Veronika - moto oblečení

Veronika -
Správa produktov

Adriana -
Správa produktov

 


Andrea - reklamácie

 

tomas@motozem.cz

pesakova@motozem.cz

adriana@motozem.cz andrea@motozem.cz  
       

Iveta - Výmeny produktov

iveta@motozem.cz

 Tomáš - Expedícia

lepik@motozem.cz

 Filip - Expedícia

filip@motozem.cz

 Lucie - Expedícia

lucie@motozem.cz

 



Pavla - administrativa

Pavla - Administrativa

Jirka - Koordinátor projektů

Jirka -
Koordinátor projektov

Marian - Špecialista
pre poľský trh

Tomáš - IT specialista

Tomáš - IT podpora

pavla@motozem.cz

jirka@motozem.cz marian@motozem.cz zmija@motozem.cz


Radek - Sklad

Šárka - sklad

Šárka - Sklad

         
radek@motozem.cz sarka@motozem.cz            

Renáta - marketing

Renáta -

Marketing/manager

Víťa - správa prodejny

Víťa -

Správa predajne

Martin - správa eshopu

Martin -

Správa eshopu

renata@motozem.cz

vita@motozem.cz

martin@motozem.cz


Zvětšit mapu

 

Sídlo firmy

Anila s.r.o., C 29356 vedená na Krajskom súde v Ostrave
Hlavní 12
739 34 Šenov

IČO: 27774368
DIČ: CZ27774368

SK DIČ:SK4820000141

Číslo účtu pre SR: 2800327553 / 8330 (platby v EUR), IBAN CZ9020100000002800327553, BIC FIOBCZPPXXX
Číslo účtu pre ČR: 218412251 / 0600 (platby v Kč)

E-shop: www.motozem.sk

Ak chcete zobraziť výdajné miesta kliknite tu

 


GoPay


TOPlist
Motozem.sk