Predajne MotoZem sú otvorené  

Predajne MotoZem sú otvorené  

Automatické univerzálne mazanie reťaze Scottoiler

Kód produktu: C10003248Z

Tento produkt je
dlouhodobě nedostupný

Automatické univerzálne mazanie reťaze Scottoiler

 Automatické univerzálne mazanie reťaze Scottoiler

Akcie Scottoiler vSystem + Scottoil 125 ml na 5000 km

Základná sada Scottoiler ponúka všetky výhody spojené s automatickou lubrikáciou. Dávkovač môže byť na konci buď prilepený alebo priskrutkovaný na spodnú stranu kyvnej vidlice. Jedno naplnenie nádržky zaisťuje automatické olejovanie v závislosti na počasí na cca 800-1600 km. Sada obsahuje univerzálny montážne prvky a nádobku sa Scottoilem s objemom 250 ml (dostačujúci na cca 3000-4000 km). Scottoiler je vhodný pre 99% motocyklov.

S viac ako 25 rokmi skúseností dodáva Scottoiler na trh najprepracovanejší automatický olejovač systém hnacieho reťaze. Aplikácia, ktorá bola pôvodne navrhnutá pre motocykle, je teraz adaptovaná aj na bicykle. Od roku 2009 je v ponuke okrem vákuového vSystemu aj elektronický eSystem.

Výrobky Scottoiler sa predávajú po celom svete a ich účinnosť je denne preukazovaná za najrôznejších klimatických podmienok.
A ako to vlastne funguje?
Scottoiler vSystem pracuje na báze podtlaku. Keď motor motocykla beží, vytvára sa podtlak, ktorý dvíha membránu a tá zase otvorí ventil. Otvorený ventil umožní kvapkanie oleja trubicou cez rozetu na reťaz. Ventil má vstavaný merač prietoku oleja. Scottoiler nie je pumpa.
Aký vplyv má Scottoiler vSystem na motor ?
Žiadny. Na výstup zo Scottoileru nemá vplyv ani rýchlosť motora , plyn a pod Podtlaková komora je uzavretá jednotka a nemá vplyv na beh motocykla. Pri naštartovaní motora sa otvorí ventil, čo vyžaduje pohyb 3 cm3 vzduchu, aby sa zdvihla membrána, ktorá zostane hore až do vypnutia motora. Je bežné pozorovať, že membrána pri nízkych otáčkach pulzuje, čo je niekedy nesprávne považované za pumpovanie.

 

Alternatívy

Našli ste lepšiu cenu?

Jak na to?

* takto označené polia sú povinné

Aby sme Vám boli schopní odpovedať, musíme si v našom systéme uložiť Váš e-mail, meno a telefón.

Odoslaním tohto formulára vyjadrujete svoj súhlas. Informácie o spracovaní osobných údajov.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku