E-shop funguje v bežnej prevádzke 
Predajne MotoZem fungujú ako výdajné miesta  

E-shop funguje v bežnej prevádzke 
Predajne MotoZem fungujú ako výdajné miesta  

SHOP ROKU 2019

Milí priaznivci MotoZeme,


vďaka Vám, našim spokojným a verným zákazníkom, sa nám podarilo obhájiť minuloročné víťazstvo v súťaži ShopRoku v kategórii Cena kvality - sekcia moto, ktorú organizuje porovnávač cien Heureka v Česku. Zároveň sme obsadili prvú priečku v kategórii Cena popularity - sekcia auto moto.


A aby toho nebolo málo, darilo sa nám aj u našich susedov :-) V tomto roku sa môžeme tiež pýšiť titulom ShopRoku v kategórii Cena kvality - sekcia moto, ktorú organizuje porovnávač cien Heureka na Slovensku.


Ďakujeme všetkým našim zákazníkom, nadšencom, priaznivcom, zamestnancom a priateľom, ktorí tvoria jednotný tím MotoZem a spoločne v rámci tímovej práce robia maximum pre to, aby sme obstáli v neľahkom konkurenčnom prostredí a neustále Vám ponúkali to najlepšie, čo sa dá na trhu zohnať.


Občas je ťažké čeliť každodenným výzvam a neustálym zmenám, ale práve to sú akcepty, vďaka ktorým sme silnejší, odolnejší a cesta s množstvom prekážok nás vďaka Vám doviedla až k týmto úžasným oceneniam, ktoré sú pre nás veľkou odmenou za spoločnú prácu a motiváciou pre naše neustále zlepšovanie.


Ako tím sa snažíme o to, aby návšteva našich predajní pre Vás bola doslova "pastvou pre oči". Aby sme Vám v rámci objednávok cez e-shop ponúkali také služby a zákaznícky servis, ktorý bude plne vyhovovať Vašim prianiam a očakávaniam. Aby sme Vám na predajniach poskytovali individuálne a profesionálne poradenstvo. A v neposlednom rade, aby všetky Vaše požiadavky boli vybavené k Vašej maximálnej spokojnosti.


Úprimne Vám ďakujeme a tešíme sa na Vašu neutíchajúcu priazeň a dôveru aj naďalej.

Váš tím MotoZem

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku