Podporte nás v súťaži Heureka shop roku 2022

12. 1. 2023

čas čítania: 8 min.

V slovenskom online svete existujú desiatky tisíc obchodov, ktoré každý deň bojujú o pozornosť svojich zákazníkov. Najväčšia internetová stránka na porovnávanie cien Heureka už po štrnásty krát organizuje súťaž ShopRoku. Ide o výmenu skúseností zákazníkov s nakupovaním v e-shopoch za uplynulý rok.

Najkvalitnejšie, najobľúbenejšie a najzaujímavejšie e-shopy na slovenskom internete sa tradične hľadajú v konkurenčnom prostredí.

Všetci finalisti a víťazi sú potom oprávnení používať ikonu Finalista/Víťaz ShopRoku 2022 Quality Award v kategórii, v ktorej uspeli. E-shopy sú vyhlasované na základe kritérií z prieskumov spokojnosti, najmä percenta odporúčajúcich zákazníkov, dodacej lehoty, komunikácie s obchodom, prehľadnosti webovej stránky alebo počtu recenzií a ďalších.

Podporte náš internetový obchod www.motozem.sk, ktorý pre vás vytvárame s pravým motorkárskym srdcom, a zapojte sa do hlasovania.

 

Spokojnosť a dôvera zákazníkov vždy boli, sú a budú našou prioritou!

Zdieľať

Odeslat článek emailem

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Zásady ochrany osobných údajov Google, zmluvné podmienky.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku