Ocenenie ShopRoku 2020

26. 4. 2021

čas čítania: 4 min.

Milí zákazníci a priaznivci MotoZeme,

rok 2020 bol pre nás všetkých neľahký v mnohých ohľadoch, udalosti predchádzajúceho roka sa dotkli každého z nás a dobrých správ bolo poskromne. Preto si vážime každého okamihu, ktorý v sebe nesie nádych pozitívnych správ a vidiny lepších zajtrajškov :-)

Vďaka vám, našim spokojným a verným zákazníkom, sme sa ako každý rok zúčastnili súťaže ShopRoku v kategórii Cena kvality - sekcia moto, ktorú organizuje porovnávač cien Heureka v Česku, a obsadili sme úžasné druhé miesto. U našich susedov sa nám dokonca podarilo dobyť prvé miesto a môžeme sa pýšiť titulom ShopRoku v kategórii Cena kvality - sekcia moto, ktorú organizuje porovnávač cien Heureka na Slovensku.

Ďakujeme všetkým našim zákazníkom, nadšencom, priaznivcom, zamestnancom, priateľom a milovníkom jednej stopy. Sme jednotný a silný tím MotoZeme a spoločne v rámci tímovej práce robíme maximum pre to, aby sme obstáli v neľahkom konkurenčnom prostredí a neustále vám ponúkali to najlepšie, čo sa dá na trhu zohnať, za tých najlepších podmienok, ktoré sme schopní zabezpečiť.

Občas je ťažké čeliť každodenným výzvam a neustálym zmenám, ale práve to sú akcepty, vďaka ktorým sme silnejší, odolnejší a cesta s množstvom prekážok nás vďaka vám doviedla až k týmto úžasným oceneniam, ktoré sú pre nás veľkou odmenou za spoločnú prácu a motiváciou pre náš neustály rozvoj a zlepšovanie poskytovaných služieb.

Ako tím sa snažíme o to, aby návšteva našich predajní pre vás bola doslova "pastvou pre oči". Aby sme vám v rámci objednávok cez e-shop ponúkali také služby a zákaznícky servis, ktorý bude plne vyhovovať vašim prianiam a očakávaniam. Aby sme vám na predajniach poskytovali individuálne a profesionálne poradenstvo a v neposlednom rade - aby všetky vaše požiadavky boli vybavené k vašej maximálnej spokojnosti.

Úprimne vám ďakujeme a tešíme sa na vašu neutíchajúci priazeň a dôveru aj naďalej.

Váš tím MotoZem

Sdílet
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku