Ocenenie Shop Roku 2021

13. 4. 2022

čas čítania: 4 min.

Rovnako ako v minulých rokoch sme sa aj tento rok zúčastnili súťaže ShopRoku, ktorú organizuje český a slovenský porovnávač cien Heureka.

Sme nesmierne pyšní, že aj tento rok môžeme zdieľať fantastické správy!


Rok 2021 bol náročný, plný výziev a taktiež nových príležitostí, ktoré sme premenili na maximum. V posledných rokoch sme sa sústredili na skvalitnenie zázemia našich kamenných predajní v Českej republike, pokrstili sme prvú slovenskú pobočku v Senci a vylepšovali sme proklientský prístup.
 

A tu je výsledok! V súťaži ShopRoku organizovanú českou a slovenskou Heurekou sme sa umiestnili na krásnom 3. mieste a získali cenu kvality: moto. Na Slovensku sme obhájili dokonca 2. miesto v rovnakej kategórii! Ďakujeme!


Sme vďační a plní energie, pretože vidíme, že to, čo robíme, vylepšujeme, chystáme a ponúkame, má zmysel. Radi by sme sa poďakovali samozrejme všetkým našim priaznivcom, zákazníkom i fanúšikom, zamestnancom a milovníkom kvalitného oblečenia a vybavenia na motorku... Jednoducho všetkým, ktorých srdce bije pre jednu stopu.


Sme radi, že sme náročný rok 2021 zvládli na výbornú a verte, že už teraz vymýšľame, čím sa v roku 2022 posunieme. Máme pred sebou množstvo významných projektov, akcií a noviniek, ktoré s Vami budeme postupne zdieľať. Ďakujeme, že nám zachovávate priazeň a tešíme sa na vás vo všetkých kamenných predajniach v Dobrej pri Frýdku-Místku, brnenských Modřicích, Říčanoch pri Prahe i slovenskom Senci.


Sme tu pre Vás, pripravení poradiť, pomôcť a byť Vaším silným obchodným partnerom, ktorý aj v náročnom konkurenčnom prostredí ponúka vždy niečo naviac!

Váš tím MotoZem

 

Zdieľať

Odeslat článek emailem

Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA. Zásady ochrany osobných údajov Google, zmluvné podmienky.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku