Ocenenie Shop Roku 2021

13. 4. 2022

čas čítania: 4 min.

Rovnako ako v minulých rokoch sme sa aj tento rok zúčastnili súťaže ShopRoku, ktorú organizuje český a slovenský porovnávač cien Heureka.

Sme nesmierne pyšní, že aj tento rok môžeme zdieľať fantastické správy!


Rok 2021 bol náročný, plný výziev a taktiež nových príležitostí, ktoré sme premenili na maximum. V posledných rokoch sme sa sústredili na skvalitnenie zázemia našich kamenných predajní v Českej republike, pokrstili sme prvú slovenskú pobočku v Senci a vylepšovali sme proklientský prístup.
 

A tu je výsledok! V súťaži ShopRoku organizovanú českou a slovenskou Heurekou sme sa umiestnili na krásnom 3. mieste a získali cenu kvality: moto. Na Slovensku sme obhájili dokonca 2. miesto v rovnakej kategórii! Ďakujeme!


Sme vďační a plní energie, pretože vidíme, že to, čo robíme, vylepšujeme, chystáme a ponúkame, má zmysel. Radi by sme sa poďakovali samozrejme všetkým našim priaznivcom, zákazníkom i fanúšikom, zamestnancom a milovníkom kvalitného oblečenia a vybavenia na motorku... Jednoducho všetkým, ktorých srdce bije pre jednu stopu.


Sme radi, že sme náročný rok 2021 zvládli na výbornú a verte, že už teraz vymýšľame, čím sa v roku 2022 posunieme. Máme pred sebou množstvo významných projektov, akcií a noviniek, ktoré s Vami budeme postupne zdieľať. Ďakujeme, že nám zachovávate priazeň a tešíme sa na vás vo všetkých kamenných predajniach v Dobrej pri Frýdku-Místku, brnenských Modřicích, Říčanoch pri Prahe i slovenskom Senci.


Sme tu pre Vás, pripravení poradiť, pomôcť a byť Vaším silným obchodným partnerom, ktorý aj v náročnom konkurenčnom prostredí ponúka vždy niečo naviac!

Váš tím MotoZem

 

Sdílejte

Odeslat článek emailem
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku