V pondelok 27. septembra budú naše predajne z dôvodu inventúry uzavreté. 

V pondelok 27. septembra budú naše predajne z dôvodu inventúry uzavreté. 

TIP

Nepriaznivé počasie? S nami žiadny problém!

10. 9. 2021

Zdá sa, že leto sa schyľuje ku koncu... To však neznamená, že si nemôžete moto sezónu o pár týždňov predĺžiť. Budete k tomu potrebovať predovšetkým kvalitné, vhodné a pohodlné oblečenie na svoj stroj. Využite práve naskladnené novinky s radom funkčných prvkov a cestujte bezstarostne a pohodlne aj počas nižších teplôt.

Zatiaľ čo v letných mesiacoch boli v hľadáčiku ľahké bundy a jeansy na motocykel, teraz sú aktuálne kvalitné bundy s termo vložkou, alebo špeciálnou membránou proti dažďu a vetru. Predĺžte si letnú sezónu a vybavte sa základnými kúskami do každého počasia. Kvalitné oblečenie nielen z novo naskladnenej kolekcie, ale aj modely pre náročných jazdcov môžete nakúpiť online na e-shope motozem.sk, alebo prípadne na jednej z našich predajní motozem.sk/predajna/.

Kto hľadá ideálny pomer medzi cenou a kvalitou, môže si vybrať z českých značiek RSA, alebo Street Racer. Týmto ale zoznam značiek nekončí. Spolupracujeme výhradne s overenými výrobcami, ktorí sa môžu pochváliť vysokou kvalitou spracovania, špičkovými materiálmi a priaznivými cenami.

V sortimente nájdete množstvo nevyhnutností pre nadchádzajúce jesenné dni. Nepremokavé oblečenie zabezpečí ochranu pred dažďom, vetrom a nepriaznivými poveternostnými podmienkami kedykoľvek počas vašich ciest. Nepremoky sa ľahko obliekajú na oblečenie, neobmedzujú v pohybe a ľahko sa zložia do malého obalu.

Jesenná moto výbava by sa mala niesť aj v duchu výrazných farieb, vďaka ktorým budete na cestách neprehliadnuteľní. Bundy sú označené reflexnými prvkami a disponujú priestrannými vreckami pre všetky nevyhnutnosti. Rovnako tak nohavice disponujú radom vychytávok a rafinovanými detailmi. Rezistentné textílie sú odolné proti odretiu aj pretrhnutiu a vďaka špeciálnym vláknam vám podšívka a odnímateľné vložky poskytnú ideálny komfort za každého počasia.

Veľkej popularite sa tešia turisticky strihané bundy. S nimi máte zabezpečenú slobodu pohybu s maximálnym pohodlím. Predĺžený zadný diel je ideálny do chladného počasia. Nezabúdajte samozrejme ani na stabilnú a pevnú obuv a homologizovanú prilbu.

Zabudnite na limity! Vďaka širokej ponuke plnej noviniek sa neobmedzujte a buďte pripravení na pokračovanie sezóny.

Odštartujte jeseň s MotoZem a nakupujte šikovne za výborné ceny.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku