MotoZem fandí aj ženám!

31. 5. 2022

čas čítania: 10 min.

Máj je mesiac lásky. Vnímajte ho nielen ako lásku k vašim jednostopovým krásaviciam, ale nezabúdajte aj na svoje dvojnohé krásavice, ktoré vás budú sprevádzať pri vašich výletoch, na cestách alebo dovolenkách

Myslíme samozrejme aj na motocyklistky - vodičky, ktoré si v našej ponuke širokého sortimentu tiež prídu na svoje. Dámska bunda na motocykel poteší nejednu ženu, rovnako ako aj dámska motocyklistická obuv, dámske prilby, alebo dámske nohavice na motocykel.

Láska však neprúdi len smerom k ženám a ich šatníku. Aj muži si u nás prídu na svoje a vďaka pestrej ponuke si u nás vyberie skutočne každý. Napríklad moto prilba je absolútne zásadnou súčasťou bezpečnostnej výbavy vodičov motocyklov a ich spolujazdcov. V prvom rade je dôležité zohľadniť, na akom motocykli jazdíte a podľa toho si vybrať najvhodnejšiu prilbu, ktorá bude zodpovedať presne vašim potrebám. Výberu prilby na motocykel by ste mali venovať zvlášť starostlivú pozornosť, pretože správne zvolená veľkosť prilby na motocykel výrazne zvyšuje vašu bezpečnosť. Veľkosť prilby na motocykel môže byť pre mnohých tvrdým orieškom, ale aj v tejto oblasti sme vám pripravení odborne a profesionálne poradiť vo všetkých našich kamenných predajniach, alebo prostredníctvom poskytovaného zákazníckeho servisu. Pokiaľ by sa však stalo, že vám prilba nebude sedieť, máte u nás výmenu, alebo vrátenie tovaru úplne zadarmo.
https://www.motozem.sk/motorkarske-prilby/urcenie-damske/

Či už jazdíte na cestách sami, alebo v spoločnosti, veľmi šikovným pomocníkom a doplnkom moto-výbavy môže byť určite chránič chrbta. V našej ponuke okrem iného nájdete aj chrániče všetkých častí tela. Každý chránič je špeciálne testovaný a pridelené certifikáty podliehajú najprísnejším európskym normám. Vhodne zvolený chránič totiž môže poskytnúť dobrú ochranu v prípade pádu, nárazu, alebo nehody vám aj spolucestujúcim. 
https://www.motozem.sk/moto-chranice/urcenie-damske/

Kto si potrpí na vycibrený dizajn a komfort, bude nadšený z pestrej ponuky dámskeho moto oblečenia, ktoré si môžete zaobstarať v rámci najnovších kolekcií na našom eshope www.motozem.sk, alebo osobne v našich kamenných predajniach.

Naša ponuka zahŕňa pánske aj dámske kolekcie, takže sa môžete výborne zladiť a vyzerať na vašej jednostopovej krásavici ako dokonalý pár. Motocyklistky určite zaujme aj široký výber prilieb. Špeciálne pre ne sme do ponuky pridali aj farebné prilby v ružových, žltých alebo fialových tónoch. Inak sortiment MotoZeme určený špeciálne pre dámy zhŕňa takmer 3000 produktov!

Sladký máj sa nesie v znamení ružovej a tá je v MotoZemi bohato zastúpená. Nájdete tu parádne funkčné kúsky s ružovými detailmi a to od spodného oblečenia, cez pohodlné bundy, nohavice až po ochranu hlavy a ďalšie chrániče pre bezpečnú jazdu.

Užite si jarné jazdy vo dvojici – štýlovo, komfortne a navyše za výborné ceny!

 

Sdílejte

Odeslat článek emailem
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku