E-shop funguje v bežnej prevádzke 
Predajne MotoZem sú uzavreté z dôvodu nariadenia vlády, osobný odber nie je možný 

Motoshop Dobrá

Adresa predajne

Dobrá 72, 739 51 Dobrá, okres Frýdek-Místek
Česká republika

Kontakt

Oblečenie, príslušenstvo a diely: +421 412 028 932
Objednávky: +420 555 333 958

Letná otváracia doba (1. 3.-30. 9.)

Pondelok 09:00-19:00 hodín
Utorok 09:00-19:00 hodín
Streda 09:00-19:00 hodín
Štvrtok 09:00-19:00 hodín
Piatok 09:00-19:00 hodín
Sobota 09:00-16:00 hodín
Nedeľa Zatvorené

Zimná otváracia doba (1. 10.-29. 2.)

Pondelok 10:00-18:00 hodín
Utorok 10:00-18:00 hodín
Streda 10:00-18:00 hodín
Štvrtok 10:00-18:00 hodín
Piatok 10:00-18:00 hodín
Sobota 10:00-15:00 hodín
Nedeľa Zatvorené

Náš tím

Tomáš

Tomáš

Príslušenstvo a diely

+420 555 333 957 rada@motozem.cz
Patrik

Patrik

Príslušenstvo a diely

+420 555 333 957 patrik@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Príslušenstvo a diely

+420 555 333 957 lepik@motozem.cz
Silvie

Silvie

Výmeny produktov

+420 608 366 853 silvie@motozem.cz
Iveta

Iveta

Administrativa

iveta@motozem.cz
Andrea

Andrea

Reklamácia

+420 774 884 635 andrea@motozem.cz
Katrin

Katrin

Telefonistka

+420 555 333 957 katrin@motozem.cz
Ivana

Ivana

PR komunikace

svobodova@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Správa produktov

tomas@motozem.cz
Adriana

Adriana

Správa produktov

adriana@motozem.cz
Jiří

Jiří

Správa produktov

kutac@motozem.cz
Sabina

Sabina

Správa produktov

sabina@motozem.cz
David

David

IT podpora

david@motozem.cz
Martin

Martin

Správa webu

lycka@motozem.cz
Marian

Marian

PL specialista

marian@motozem.cz
Petra

Petra

Administrativa

drechslerova@motozem.cz
Šárka

Šárka

Sklad

sarka@motozem.cz
Radek

Radek

Sklad

radek@motozem.cz
Michal

Michal

Sklad

michal@motozem.cz
Patrik

Patrik

Sklad

novotny@motozem.cz
Václav

Václav

Sklad

vaclav@motozem.cz
Radek

Radek

Sklad

pospisil@motozem.cz
Víťa

Víťa

Správa prodejny

vita@motozem.cz
Martin

Martin

Správa e-shopu

martin@motozem.cz
Renáta

Renáta

Marketing/Manager

renata@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Asistent managera

zmija@motozem.cz

Prečo prísť k nám?

  • 1.000 m2 predajnej plochy

  • cez 170 000 ks položiek skladom

  • profesionálny, odborný a priateľský personál

  • individuálny prístup k zákazníkom

  • platba v hotovosti, kartou, prevodom na účet alebo na splátky

  • možnosť zakúpenia darčekových poukazov

  • vernostné a objemové zľavy

  • totožná cena na e-shope a predajni

  • vrátenie tovaru do 14 dní, výmena tovar do 30 dní

  • expresné vybavenie objednávok

  • neustála komunikácia v priebehu vybavenia požiadaviek

  • široká sieť prepravných spoločností

  • parkovanie priamo pred predajňou

  • obrovský výber výdajných miest

  • ústretové prostredie a usmievavý personál

  • občerstvenie na predajni

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku