Motoshop Dobrá

Adresa predajne

Dobrá 72, 739 51 Dobrá, okres Frýdek-Místek
Česká republika

Kontakt

Oblečenie, príslušenstvo a diely: +421 412 028 932
Objednávky: +420 555 333 958

Letná otváracia doba (1. 3.-30. 9.)

Pondelok 09:00-19:00 hodín
Utorok 09:00-19:00 hodín
Streda 09:00-19:00 hodín
Štvrtok 09:00-19:00 hodín
Piatok 09:00-19:00 hodín
Sobota 09:00-16:00 hodín
Nedeľa Zatvorené

Zimná otváracia doba (1. 10.-29. 2.)

Pondelok 10:00-18:00 hodín
Utorok 10:00-18:00 hodín
Streda 10:00-18:00 hodín
Štvrtok 10:00-18:00 hodín
Piatok 10:00-18:00 hodín
Sobota 10:00-15:00 hodín
Nedeľa Zatvorené

Náš tím

Ryszard

Ryszard

Vedúci predajne, špecialista pre PL trh

+420 555 333 957 ryszard@motozem.cz
Jarmila

Jarmila

Asistent predaja

+420 555 333 957 jarmila@motozem.cz
Jan

Jan

Asistent predaja

+420 555 333 957 jochymek@motozem.cz
Kamila

Kamila

Asistent predaja

+420 555 333 957 kamila@motozem.cz
Petra

Petra

Vedúci expedície

+420 555 333 958 tesarcikova@motozem.cz
Jan

Jan

Specialista expedičního oddělení

jan@motozem.cz
Andrea

Andrea

Reklamácia

+420 774 884 635 andrea@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Produktový špecialista

tomas@motozem.cz
Katrin

Katrin

Produktový špecialista

+420 555 333 957 katrin@motozem.cz
Sabina

Sabina

Vedoucí nákupčího oddělení

+420 608 035 378 sabina@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Nákupčí

+420 608 499 041 lepik@motozem.cz
Šárka

Šárka

Vedúci skladu

sarka@motozem.cz
Jiří

Jiří

Špecialista v sklade

maler@motozem.cz
Michal

Michal

Špecialista v sklade

michal@motozem.cz
Radek

Radek

Špecialista v sklade

radek@motozem.cz
Václav

Václav

Špecialista v sklade

vaclav@motozem.cz
Radek

Radek

Špecialista v sklade

pospisil@motozem.cz
Jakub

Jakub

Špecialista v sklade

haragal@motozem.cz
Adriana

Adriana

Mzdová účtovná

+420 776 010 121 adriana@motozem.cz
Iveta

Iveta

Administrativa

iveta@motozem.cz
Daniel

Daniel

IT technik

grega@motozem.cz
David

David

IT Technik

david@motozem.cz
Tomáš

Tomáš

Asistent managera

zmija@motozem.cz
Renáta

Renáta

Majitel, manager

renata@motozem.cz
Martin

Martin

Majiteľ, správa e-shopu

martin@motozem.cz
víťa

víťa

Majiteľ, správa predajní

vita@motozem.cz

Prečo prísť k nám

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku