Motoshop Praha Říčany

Motoshop Praha Říčany

Tak sme sa dočkali - Vy aj my. V novom roku začíname v novom ...

Skraja roku 2019 sme otvorili ďalšiu predajňu MotoZem, ktorá Vám poskytne moderné zázemie a široký sortiment kvalitného tovaru, na ktorý ste zvyknutý z nášho e-shopu www.motozem.cz.

Vypočuli sme Vaše prosby a aj týmto spôsobom Vám chceme byť bližšie. Na celkovej ploche 1000 m2 je Vám v Parku Logistics Center D1 v Jažloviciach - Říčanoch, zhruba 3 kilometre od Říčan, k dispozícii úplne nová predajňa MotoZem.

 

Viditeľná informačná tabuľa od cesty Vás k nám jednoducho navedie. Od zjazdu z D1 na Říčany sú to zhruba tri minútky jazdy. Na 3. poschodí s výťahom na Vás čaká milý personál, ktorý je pripravený Vám odborne poradiť a individuálne vyriešiť Vaše požiadavky.

V rámci širokého sortimentu u nás nájdete motocyklovú obuv (cestovnú, chopper, enduro, na voľný čas), bundy (kožené, textilné), chrániče (kolenné, krčné, lakťové, chrbticové, ramenné, telové, ľadvinové), nohavice (kožené, textilné) , kombinézy (jednodielne, dvojdielne, kožené), prilby (integrálne, odklápacie, otvorené, chopper, cross, enduro), rukavice, vesty a veľa ďalšieho príslušenstva, doplnkov a dielov.

Na našom e-shope www.motozem.cz je všetok tovar prehľadne členený do niekoľkých kategórií, z ktorých si môžete vybrať práve ten, ktorý bude najlepšie vyhovovať Vašim požiadavkám, potrebám a želaniam. Samozrejmosťou je komunikácia so zákazníkom, aby sme Vám vyšli maximálne v ústrety. Väčšinu tovaru máme skladom.

 

 

 

 

 

Ak je niektorý tovar nedostupný, dokážeme v rámci dodávateľských vzťahov zabezpečiť jeho naskladnenie. Ponúkame bezplatnú výmenu alebo vrátenie tovaru. Na predajni garantujeme rovnaké ceny ako na našom e-shope. Či už si teda vyberiete osobne na predajni, alebo v rámci nášho e-shopu, cena zostáva rovnaká.

V areáli predajne sa nachádza 6 parkovacích miest (plus priľahlé miesta v okolí), ktorá môžete zadarmo využiť a v pohodlí si u nás nakúpiť. Ľahko sa k nám dostanete z diaľnice D1 - smer Brno EXIT 10 - odbočka Říčany - smer Praha zjazd na 12. kilometri diaľnice D1 - odbočka Říčany Naša predajňa je dostupná z Českých Budějovíc do vzdialenosti približne 130 km, Plzne 110 km, Brna 190 km, Hradca Králové 120 km.

Adresa prodejny

Zděbradská 56

251 01 Říčany - Jažlovice

Česká republika

  


GoPay
Motozem.sk
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku