MotoZem Plzeň

25. 8. 2022

čas čítania: 7 min.

Na jar 2022 sme vypočuli priania našich zákazníkov a začali sme pracovať na rozšírení našej predajnej siete smerom na západ, aby sme prázdniny zakončili slávnostne a vo veľkom štýle – otvorením novej predajne v Plzni. Nájdete nás na Domažlickej ulici v blízkosti veľkého kruhového objazdu pri Makre. Predajňa je ľahko dostupná ako priamo z centra a ostatných miestnych častí, tak vďaka blízkosti diaľnice a nového západného obchvatu, prípadne zo vzdialenejších kútov Plzeňského a Karlovarského kraja. V blízkosti sú zastávky MHD a pre pohodlné zaparkovanie áut a motocyklov môžete využiť zákaznícke parkovisko priamo pred predajňou.

V predajni na vás čaká náš tím, ktorý je vždy pripravený poradiť a spríjemniť vám nákup. Na ploche cca 800 m² nájdete všetko, na čo si milovník motocyklov spomenie. Či už ťaháte kolená po asfalte na superšporte, brodíte sa bahnom v nepriepustnom teréne na endure, objavujete vzdialené miesta na cesťáku alebo si len tak preplávate krajinou na choppri.

V našom sortimente nájdete obuv (cestovnú, chopper, enduro, pre voľný čas), bundy (kožené, textilné), chrániče (kolenné, krčné, lakťové, chrbtové, ramenné, telové, ľadvinové), nohavice (kožené, textilné), kombinézy (jednodielne, dvojdielne, kožené), prilby (integrálne, odklápacie, otvorené, chopper, cross, enduro), rukavice, vesty a množstvo ďalšieho príslušenstva, doplnkov a dielov. 

Príďte a uvidíte, že naša nová predajňa je doslova pastvou pre oči a motocyklovú dušu. Alebo sa jednoducho iba stavajte na dobrú kávu a omrknúť, čo je nové vo svete moto oblečenia a príslušenstva.

Adresa predajne:
Domažlická 127, 318 00 Plzeň 3
GPS: 49.73278, 13.32453

Tešíme sa na vás!
Váš tím MotoZem

Sdílejte

Odeslat článek emailem
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku