Vianočná garancia - nakup dnes, celý január môžeš darčeky vymeniť.

Vianočná jazda je plná darčeků pre všetkých  motorkárov!

Predajne zatvorené, ale náš e-shop funguje ! 

Ako na perfektnú dovolenku na motorke?

Ako na perfektnú dovolenku na motorke?, Výpredaj

MotoZem radí, ako na perfektnú dovolenku na motocykli

Dovolenka na motocykli už nemusí patriť iba medzi nesplnené predstavy, ešte tento rok ju stihnete premeniť na skutočnosť, kedy na svojom stroji objavíte nové miesta a vyrazíte stovky kilometrov za zábavou, kúpaním, alebo historickým spoznávaním. Či sa už rozhodnete pre víkendovú jazdu na Moravu, alebo týždenný výlet za hranice, mali by ste mať presne premyslené, čo všetko so sebou zoberiete. Hoci sa motocykel komfortom nemôže zrovnávať s automobilom, kde je podstatne viac úložného priestoru, vďaka šikovným taškám, kufrom a vakom uveziete všetko potrebné bez ťažkostí.

Vyberte si prstom na mape, kam sa vydáte a nachystajte si všetko potrebné. Sú to predovšetkým osobné doklady, technický preukaz a zelená karta. Ak sa chystáte do zahraničia, nezabudnite sa včas poistiť. Pred nasadnutím nezabudnite skontrolovať technický stav motocykla, aktuálnu dopravnú situáciu a predpoveď počasia.

Na ako dlho idem?

Skôr ako začnete baliť, prípadne nakupovať chýbajúcu výbavu, rozmyslite si, akú dobu strávite na svojom stroji. Na dlhšie cesty určite oceníte kufre, ktoré sú vybavené zámkom, na krátke jazdy si úplne vystačíte s tankvakom, motorolkou a batohom. Atraktívny sortiment viac ako 430 rôznych batožín nájdete na motoshope www.motozem.sk, kde si vyberú fanúšikovia kožených tašiek a roliek s ozdobnými cvočkami aj milovníci cestovných a športových motocyklov.

Ako vyzrieť na počasie?

Na svoju cestu môžete byť vo všetkých ohľadoch výborne pripravení, ale počasiu skrátka nerozkážete. Ani na motocykli vás nemusí prekvapiť vytrvalý dážď! V ponuke MotoZem nechýbajú ani praktické nepremoky fungujúce ako ochranná vonkajšia vrstva. Nepremoky sú dokonale skladné a vybavené reflexnými prvkami, takže aj v hustom daždi budete dobre viditeľní.

Či sa už chystáte na kratšiu jazdu, prípadne máte v pláne prejsť republiku krížom krážom, nepremok vás nikdy nesklame. Rovnako tak sa oplatí investovať do opravnej sady, s ktorou opravíte poškodené pneumatiky bez pomoci servisu. Myslite aj na bezpečnosť svojho motocykla a vybavte sa kvalitnými zámkami. Nezabudnite tiež na lekárničku a náhradné poistky, ktoré patria do povinnej výbavy.

Pohodlie a bezpečnosť za každej situácie

Maximálny komfort pri dlhších cestách vám zabezpečí iba kvalitné oblečenie. Vo vašej výbave na motocykel nesmie chýbať kvalitná bunda, nohavice, prípadne kombinéza. Kľúčové sú samozrejme bezpečnostné prvky - chrániče, odolnosť proti pretrhnutiu a odretiu a reflexné prvky. Rozhodne nezabudnite na špičkovú prilbu, pevnú obuv a rukavice. Garantujeme vám, že akonáhle raz vyrazíte za dobrodružstvom, stane sa dovolenka na motocykli vaším pravidelným rituálom.

Bezpečnú dovolenku bez limitov Vám praje tím MotoZem!

Zobraziť celý text
Spresniť parametre
3
167,30
Cenové rozmedzie:
Skladem
Žiadny produkt nebol nájdený
Žiadny produkt nebol nájdený

Žiadne produkty neboli nájdené

GoPay
Motozem.sk
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. V poriadku